• LT
 • RUS
 • Vladimiras Kostygovas (dėstytojas)

  Vladimiras Kostygovas 1977 m. baigė VISI (dabar Vilniaus Gedimino technikos universitetas) ir įgijo autotransporto inžinieriaus specialybę.

  Metodinės mokomosios literatūros  autorius ir konsultantas . Ilgametis policijos pareigūnas (dabar VRM pensininkas), Policijos akademijos dėstytojas. Jis įsteigė savo vairavimo mokyklą, kad galėtų perduoti visas sukauptas žinias pradedantiesiems vairuotojams. Savyje jis vienija sukauptą patirtį, atsakomybę už savo mokinius, humoro jausmą ir mokėjimą bendrauti su žmonėmis. Jo paskaitos ir konsultacijos įdomios ir turiningos.

  Dalyvavo saugaus eismo konferencijose Vokietijoje ir Švedijoje. Nuolatinis tokių renginių dalyvis Lietuvoje. Skaitė paskaitas apie kelių eismo taisykles mokytojų tobulinimo kursuose, Vairuotojų mokymo ir kvalifikacijos kėlimo mokyklų asociacijoje. Aktyviai dalyvavo akcijoje "Kelių eismo taisykles žinosi - saugiai važiuosi".

  Parengė mokomuosius - metodinius leidinius:
  "Automobilio VAZ su užpakaliniais varomaisiais ratais sandara";
  Saugaus eismo pagrindai";
  "Tipinių Kelių eismo taisyklių egzaminų klaidų komentaras".

  Recenzavo "Kelių eismo taisyklių bilietus" pagal kuriuos mokosi visi būsimieji vairuotojai. Šiuos bilietus rekomenduoja Lietuvos vairuotojų mokymo ir kvalifikacijos kėlimo mokyklų asociacija.

  Atgal

  Registracija

  Pakalnės g. 1/4
  (Centre), Vilnius

  Statistika

  Bendra egzaminų laikymo sėkmė VĮ "Regitra" iš pirmo karto:
  teorija - 66,6%;
  vairavimas - 53,6%

  Mūsų mokinių egzaminų laikymo sėkmė VĮ "Regitra":
  teorija - 85,6%;
  vairavimas - 55,7%

  Reklama

  Vieta Jūsų reklamai
  Dėl banerio įdėjimo kreiptis
  info@auto-mokykla.lt

  Visos vairavimo mokyklos kursai

  APRO

  V.Kostygovo IĮ - Vairavimo mokykla - Pakalnės g. 1/ J.Jasinskio g. 4 , Vilnius © 2006. Visos teisės saugomos. Visa informacija pateikta puslapyje griežtai draudžiama kopijuoti, dauginti, platinti, skelbti kitame puslapyje be raštiško sutikimo.